Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2022, 00:40   #18
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, ważna sprawa. Nanatar ma to do siebie, że trzeba go cały czas trzymać za rękę, spuszczony z paska natychmiast zaczyna przemeblowywać Mistrzowi jego wizję przygody. Ale że uwielbiam (w rozsądnym stopniu) tego starego drania, często puszczam mu to płazem. A o co konkretnie chodzi tutaj? Otóż wczoraj poprosił mnie o możliwość popsocenia w Pradesu, a ja naiwny zastrzegłem tylko, że nie ma to w żadnym stopniu kolidować z faktem, iż kilka dni później wszyscy grzecznie pojedziecie razem do Perpignanu.

Jak groził, tak zrobił - stąd sierżant Renton ma na wozach dziewięciu oszołomionych i zdezorientowanych rekrutów, których Yago dla czystej zabawy ogłupił alkoholem i heroicznymi opowieściami. Wcześniej tego w ogóle nie planowałem (więc nie ma o tych biedakach wzmianki w prologu), ale w końcu o to chodzi, abyśmy się dobrze bawili swoimi postaciami, więc pozostaje tylko pytanie, co na to sierżant Renton?!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem