Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2007, 23:53   #142
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Wolfgang cały czas stał obok Chloe i użyczał jej ramienia. Jego myśli jednak błądził gdzieś daleko przez co nie udzielał się zbytnio w rozmowie. Myślało przyjacielu i wspominał wspólne przygody. Szczerze nie obchodziło go muatciątko ale mimo wszystko to bezbronne dziecko. „Z drugiej strony raczej nie wyrośnie z tego zwykły obywatel Imperium. Nie bez winy ludzi oczywiście ale jednak cześć rzeczy się dziedziczy…niestety…coś o tym wiem…Aj! Za duże dylematy jak na moją głowę. Ja musze mieć jasny cel. Nikolaus jest od myślenia i moralnych dylematów.” Od razu lżej mu się zrobiło. Nikolaus na pewno coś wymyśli.
-Owszem nie widzieliśmy się trochę ale uwierz mi - on mnie nie wyda. –zapewnił z stanowczością w głosie. „Okazało się że to najszlachetniejszy z naszej trójki. To nie on wbił mi nóż w plecy…Mefisto nie wywiniesz mi się tym razem. Dopadnę cię draniu. ” - powrócił myślami do dawnych czasów. Jednak nagle poczuł smród krwi i spojrzał w dół na swoje odzienie.
-Czekajcie no. Musze się trochę oporządzić. Przecie nie pójdę przywitać przyjaciela w takim stanie. – wskazał na brudny kaftan. Szybko wyciągnął z torby taki sam tylko że czysty.
-Zaraz wracam. – wyszedł z pokoju. „Nie będę się przecież przy nich przebierał. Nie mam dziś ochoty na zbędne pytania” Szybko zmienił kaftan, ochlapał twarz zimną wodą i wrócił do przyjaciół. Przyjrzał się małemu mutantowi i dodał pytanie
-Czy ma już żeby czy dopiero mu urosną jak ludzkim dzieciom? I przyłóż mu to od skóry dobrze? Zdjął z szyi medalion z wizerunkiem kruka i podał go Celahirow. „To już chyba zboczenie zawodowe” pomyślał.
-A więc dobrze. Bachorek zostaje przy mamuśce a ja i Lilwander idziemy. Tylko czy trafimy? Ja jestem tu pierwszy raz a ty Liliwander? Może chociaż opiszecie nam drogę? – spytał. Jego zielone oko wpatrywało się w bladą Chloe i Celahira.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline