Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2022, 18:49   #46
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Co do tego problemu z pustym rzutem, to najczęściej efekt przeskoczenia jednego elementu w procesie turlania. Po wpisaniu ilości kostek oraz ilości ścianek trzeba obowiązkowo najpierw kliknąć w Dodaj, a dopiero potem w Zapisz. Jeśli pomija się okienko Dodaj, kostnica zapisuje w poście pusty rzut.

Ale nic nie szkodzi, już wykonuję zestaw odpowiednich rzutów w moim ostatnim poście, 5k6 Jehana kontra 6k6 Rzeźnika. Efekt tego przeciwstawnego testu nie będzie miał wpływu na bieżący bieg spraw, on zdefiniuje raczej długofalowo zaufanie bądź podejrzliwość Gauthiera względem świeżo upieczonego posłańca.

I jeszcze jedna ważna sprawa - samemu będąc podekscytowanym takim obrotem spraw (tak naprawdę scenariusz sam się układa, ja tylko codziennie rzucam 10k100 na specjalne tabelki do jego generowania) założyłem z rozpędu, że Jehan przyjmie z rąk Rzeźnika wciskany mu list, ale jeśli Aro nie zamierzał go brać, mogę ułożyć fabułę w taki sposób, aby bezproblemowo dla Jehana przerzucić ten list na innego BG/NPC.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem