Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2022, 19:08   #48
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
W skrytości ducha tak właśnie sądziłem, ale odniosłem wrażenie, że z rozpędu zbyt szybko podjąłem decyzję za Ciebie - fajnie, że byliśmy w tym przypadku zgodni w oczekiwaniach.

Co do wyniku rzutu, dwa sukcesy Jehana przeciwko trzem sukcesom Gauthiera (w komplecie z jednym triggerem). Stary grzyb ewidentnie skrywa pod tą maską życzliwości nieufność i podejrzliwość, ale nic, co miałoby wykraczać poza normalną skalę - zwyczajnie nie zdobyłeś sobie jego zaufania w pierwszym kontakcie, co nie powinno chyba nikogo dziwić.

Czekam od tego momentu z wielką niecierpliwością na Wasze wpisy. Wydaje mi się, że uwzględniłem w swojej dwuczęściowej fabularce wszystkie Wasze deklaracje z poprzedniej kolejki, lecz jeśli bym o czymś zapomniał, dajcie cynk.

Koniec kolejki oficjalnie do 14.08, ale coś mi mówi, że skończymy ją znacznie wcześniej...
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem