Wątek: Zagadki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2022, 03:12   #16
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
- Czy dobrze rozumiem, że jeśli ktoś zajmuje 2 miejsce w danej konkurencji, to jego nota rankingowa to 5?
Chodzi o rangę, miejsce w szeregu. Czyli zajmowanie drugiego miejsca to ranga 2, czyli de facto druga od końca. Zmienię na rangi, to nie będzie się merdać dwuznacznie.

Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
"Gandalf obawia się osoby, której obawia się Frodo" - Jeśli obaj (Gandalf i Frodo) obawiają się tej samej osoby, to na pozostałych 4 członków Bractwa przypada aż 5 osób do obawiania się, co jest sprzeczne z założeniem, że każdego ktoś się boi... albo czegoś nie rozumiem).
Nie, to ja spartoliłem edytowałem. Poniżej jak jest:

„Gandalfa obawia się osoba, której obawia się Frodo i Gandalf jest bohaterem bohatera Legolasa.”

Edit: niezłe parafrazy

Jeden szyling był Gloina? Wydali wszyscy po 9 więc, to 27. 2 sobie przytulił a trzeci, o którego pytanie, to własność ćwaniaka, który w TOR został konsulem Ereboru od spraw krasnoludzkich z siedzibą w odbudowanym Esgaroth

Edit2: gdybys może narysował jak wyglądało drzewo z diamentów, to byłoby prościej wyobrazić sobie ten opis.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 11-08-2022 o 03:46.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem