Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2022, 13:31   #20
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
To odnośnie samorodków, fajnych patentów i gry to mi najładniej wygląda

1001 nights - może w klimatach fantasy, zdarzało mi się parę razy prowadzić, nawet teraz na jednej z moich sesji gracz ściga się z dżinem po takim mieście.

Proponowałbym jako smaczek dorzucić czarnokrwistych z chronopii - najwspanialsze orki z jakimi miałem okazję się zapoznać. To imperium w klimatach arabskich z sułtanatem, wezyrami... Pełne przemocy, ale nie bezmyślnej... Fajne patenty jak kontrola urodzeń, pojenie miksturami niemowląt od razu przesądzając ich los... Wrzucę tylko kilka artów na zachętę.





W moich "autorskich" światach często pojawiają się gdzieś na granicy... Jako strażnicy karawan, czy tajemniczy (arabscy) alchemicy... Zacny patent i chętnie się nim dzielę.

Drugim pomysłem do Arabskich Baśni... jest oczywiście Lut Gholein prosto z Diablo II. Demony wypełzające z kanałów. Opętana służba w pałacu wezyra i pomiot piekieł przewalający się nocami po pustyni.... Piękny klimat godzien największych szaleńców... Można wyciągnąć fajny horror-fantasy z tego z elementami dobrego hack&slasha...

Nikt też nie poruszał tematu Hoodoo Blues , a to jest temat i mnie bliski. Temat Vodoun niegdyś wprowadzone zupełnie przypadkiem przez gracza na sesji interfejs zero (tak cyberpankowej). Mocno zdryfowały mieszając się z koncepcjami z neuromancera... Efekt był bardzo smakowity, miejscami oniryczny, miejscami surrealistyczny więc sesja w takich klimatach to mogło, by być coś bardzo przyjemnego.
 

Ostatnio edytowane przez Fenrir__ : 11-08-2022 o 13:36.
Fenrir__ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem