Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2022, 13:42   #57
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiśnia roześmiał się niesamowita akcja! Z tego wszystkiego zaczął śpiewać okrutnie przy tym fałszując:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=Ul-OW0A6jrw[/MEDIA]



Po dojechaniu na miejsce wyskoczył z pojazdu i podbiegł do Ryżego żeby uściskać go wyraźnie rozradowany widokiem zbója - Chłopie toż to była morowa akcja! Te durne gliny nie potrafiły nawet strzelić a teraz się będą musieli tłumaczyć! Upokorzyliśmy te psy a to lepsze niż zabić. Jak ubijesz to na miejsce gnid trzy nowe się znajdą a tak to mamy akcje godną ulicznej Ballady! Jak żyje to nie pamiętam tak miodnej akcji- Poklepał chłopaka po ramieniu.

- Słuchaj Ryży jak tu jechaliśmy to tak sobie myślałem... Gliny widziały moją facjatę a nie mogę sobie zrobić ślicznej fryzurki jak Roxxy czy zgolić ikoniczną brodę jak Prorok... Będę potrzebował żebyś złamał mi nos a potem trzeba go będzie krzywo złożyć! Ale to za mało potrzebuje innych znaków szczególnych- Zaczął się zastanawiać.

- Swoją drogą przeszukałeś sukę ? Może zostawili coś ciekawego ? Na pewno warto zlać wachę, Tumok sądzisz, że twoi ludzie kupiliby policyjny wóz ? Może się przydać na jakiś zamach? - Spytał zawsze chętny ukręcić jakiś dodatkowy interes na boku.
Będzie chciał też przeszukać radiowóz a nóż widelec Ryży czegoś nie zauważył?.

- Warto skorzystać że jesteśmy tutaj. Może zostały jakieś blachy które moglibyśmy podmienić ? Choć to też za mało Żuk się za mocno rzuca w oczy... WIEM! Spróbujmy poszukać jakiegoś złomu z napisem! Jakbyśmy dali radę taką blachę wyciąć i przyczepić to wtedy nasz Żuczek też by miał przebranie! Tylko jak to kurwa zrobić ? Nie mamy narzędzi do cięcia metalu ani magnesów hmm... I tak warto poszukać najpierw przystroimy autko a potem zajmiemy się przefasonowaniem mojego kinola zgoda ?- Powiedział i ruszył na poszukiwania wśród złomu.

Jakiś czas potem wpadł na inny pomysł - Słuchacie nie bójcie się nie pojebało mnie na stare lata ale mam szalony koncept...- Podszedł do okna jednego z autobusów żeby dobrze widzieć swoją mordę. Wyciągnął więzienny macher, ćwiartkę alkoholu z apteczki i zapalniczkę. Najpierw odkaził broń a potem dodatkowo rozgrzał metal płomieniem dopóki nie poczerwieniał od temperatury.

Wziął głęboki wdech i Zaczął odcinać sobie brodawki z twarzy a potem przesunął ostrzem po lewym policzku chcąc sobie zrobi szramę. Starał się wejść na tyle głęboko żeby została blizna ale na tyle płytko żeby nie przebić policzka
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-08-2022 o 13:46.
Brilchan jest offline