Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2022, 06:15   #1196
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar roztarł dłoń - A czy wszyscy nie umieramy odrobinę z każdym oddechem i każdym dniem ? Awatar Korra pewnie ma jeszcze coś koło kilkuset lat egzystencji wypełnionej cierpieniem rozrywana psychicznie wieczną kłótnią swoich wcieleń które Biały Lotos w swojej wewnętrznej pysze i hipokryzji ukrył robiąc z awatar niedościgniony ideał... Może więc odłóżmy konflikt i ruszmy żeby jej pomóc ? - Zaproponował z przekąsem następnie podszedł do Aiko.

- Gdy tylko uświadomiłem sobie koszmar w jakim znajduje się awatar rzuciłem się na pomoc próbując uświadomić wściekłym przeklętym wcieleniom jaką zbrodnie czynią w nagrodę za to spotkało mnie złamanie kości a teraz niedoszła żona Awatar Korry wykręca mi dłoń odbierając narzędzie pracy! W zamian za trudności jakie poniosłem przekonując biedną skrzywdzoną Panią Jorogumo aby pomimo doznanej traumy wzniosła się ponad ból własnej duszy i zgodziła się na to spotkanie... Czy mogę prosić o nieco leczącej wody poprzez wzgląd na stare czasy ? Mam nadzieje że wykorzystałaś rolę bohaterki którą ci zapewniłem żeby pomóc swoim rodzicom uwięzionym przez tyraniczne bliźnięta ?- Spytał.

~Czy znaczy to że uwolniłaś Mistrzynie Jinore ? Czy mógłbym prosić abyś włożyła mi do głowy rytuał egzorcyzmu Maski ? ~- Poprosił Ducha Zimy.

- Ikki kochanie, wiem że czujesz się zdradzona ale zobaczysz że w dłuższej perspektywie nasze cierpienia pomogą światu... Dostałaś mój list ? Czy twoja zarozumiała siostra przyznała ci się jakich zbrodni dokonała i z jakimi duchami weszła w niecne układy ? Wymogłem na niej przyrzecznie aby przyznała się przed tobą abyś mogła ujrzeć że Pierwsza Córka w której cieniu musiałaś istnieć przez tyle lat jest tak naprawdę gorsza od ciebie! Po tym, jak dosłownie zraniła moją duszę wyciągając ją z ciała aby ukarać mnie za wyrządzone ci krzywdy zupełnie ignorując własne zbrodnie jak przystoi kolejnej bogatej osobie- Wciąż grał role lecz chciał ukryć w swoich słowach przeprosiny.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-08-2022 o 06:28.
Brilchan jest teraz online