Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2022, 18:10   #181
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Nie Pawle. Zostanę z Edwardem, bowiem jestem wielką fanką jego książęcej mości. 0 rzekła Winry z najgorzej udawaną wesołością jaką Stefan widział.
- Aza liż to oczywiste, że jesteś moją fanką. Tak chciałbym z wami porozmawiać o kiełbasie. - rzekł Julies.
- Kiełbasą? – zapytali jednocześnie Winry i Edward.
- Tak, albowiem jestem znanym na całym świecie miłośnikiem Kiełbasy. Lubię piastiańską, creteńską czy taką z rzeszy. Ważne by była twarda i gruba. - rzekł Julies.
Tymczasem do Samuela podeszła kobieta w mundurze ochroniarza, w której rozpoznał siostrę Wiesię.
- Uprzejmie melduję, że pokoje są bezpieczne. – popatrzyła na Samuela i zrobiła wielkie oczy.
- Mości książę! Ten tu osobnik to bardzo groźny alchemik. – rzekła groźnie.
- To jest Wiesia-osoba ochroniarska. A to sługus doskonały. Jak coś innego widzisz, to przez to, żeś tak dużo paczysz, iże oka wypaczyłaś..
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem