Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2022, 04:33   #15
Coolfon
 
Coolfon's Avatar
 
Reputacja: 1 Coolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputację
Niebezpieczny, żądny krwi wariat którego jak najszybciej należało zutylizować - Margaux nie potrzebowała większej zachęty. Jeżeli ktoś nie umiał funkcjonować w społeczeństwie i narażał je na niebezpieczeństwo zdemaskowania, a do tego bez ograniczeń folgował swoim zwierzęcym instynktom, zasługiwał jedynie na śmierć. Najlepiej widowiskową, dla przykładu, aby nikt inny przez długi czas nie pomyślał żeby iść w ślady delikwenta i łamać zasady aż tak bezczelnie.

Patrząc na jego zdjęcia Ryan ciężko było powstrzymać grymas odrazy i złości. Nienawidziła takich typów. Byli jak rak na zdrowej tkance jaki należało wyciąć i to właśnie zleciła koterii Szefyr. Szybko, bez komplikacji. Mieli mało czasu, niestety pora roku nie sprzyjała im. Krótkie noce, długie dni - niedobry czas dla istot śmiertelnie uczulonych na promienie słońca.
Zapowiadało się ciekawie, więc prawie w ostatniej chwili powstrzymała odruch zacierania rąk.

- Też jestem za rozbiciem na dwa zespoły, dlatego potrzebujemy sprzętu do komunikacji bez możliwości podsłuchu. Odpada zwykła sieć komórkowa, nie ma co ryzykować.
- szybko przeskoczyła oczami po zebranych - Limit sparowania minimum pięć interkomów, własna częstotliwość i zasięg do półtora-dwóch kilometrów. Mamy coś takiego w agencji.

Gdzieś w międzyczasie wyciągnęła telefon i wystukała krótką wiadomość:

Cytat:
Max potrzebuję cię. Jules 2. Weź czarny worek i szczekaczki do ucha. Pięć osób. L.Eclerc 8 Place Gaston Viens w Orly. Wyjaśnię na miejscu
Podniosła wzrok.
- Mogę iść na wabik bez problemu, mam wygodniejsze buty - odpowiedziała blond lalce, parskając pod nosem. Wygodniejsze buty, uniform niekrępujący ruchów i nie będzie płakać jeśli złamie paznokieć bo je obgryzała na krótko.
- Ustalmy miejsce gdzie się spotkamy i za ile. Grande Mosquée d'Orly to dobry punkt. O tej porze pod meczetem nie ma nikogo, chodzą tam tylko wierni, a reszta unika patrzenia w tamtą stronę. Dajcie też swoje numery... bo chyba macie komórki, co nie?

Jej telefon zawibrował, spojrzała na niego.

Cytat:
Zawsze mnie potrzebujesz.
Krótka wiadomość wywołała krótki zgrzyt zębów.
Odpisała równie krótko.

Cytat:
Będziesz?
- Postaramy się też nie dopisywać kolejnego trupa do listy wyczynów naszego klienta… - zaczęła, a komórka znowu zawibrowała.
Cytat:
Nie rób nic głupiego dzieciaku. Ruszam
Margaux uśmiechnęła się zadowolona.
- Chętnie się zabiorę z tobą, jeśli to nie problem - na koniec zwróciła się do Torreador.
 

Ostatnio edytowane przez Coolfon : 22-08-2022 o 04:35.
Coolfon jest offline