Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2022, 14:40   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Starszy Pan przypomniał sobie przebieg spotkania i sapnął zirytowany zachowaniem reszty - Myślałby kto, że wampiry z Wieży nie będą tak uwiązane do tych elektronicznych smyczy!- Powiedział do guhola niechętnie znów składając telefon i pisząc SMSa do Margaux:

Cytat:
Z tej strony Ptasiek wybaczże wybiegłem tak szybko, ale mamy niewiele czasu na przygotowanie prezentacji a musiałem dodać jeszcze kilka slajdów. Mam nadzieje, że uda nam się to spotkanie biznesowe
Brat Nikodem ostrzegał go przed brakiem szacunku ze strony pozostałych klanów, phi! "- Dzięki, że wpadłeś, wyślemy kartkę pocztową gołębiem. Albo kurw jak cywilizowani ludzie eSMSem." Przypomniał sobie obraźliwe słowa Blacka! Czy ten gangster nie wiedział co to druga Inkwizycja ?! Nie słyszał o tej całej aferze z Wiki Leaks ?!

Do tego wzgardził jego pieszczoszkami! Stanęło na tym, że załatwi Jyhadowi papiery, które pozwolą podszyć pod kogoś, kto już istnieje. Cenę ustali się, po robocie. Carlowi chodziło jedynie o to, żeby nie zgarnęli mu podopiecznego podczas przypadkowej kontroli i nie odesłali biedaka do Iranu, gdzie zepchnęliby go z dachu.

Zirytowany Nosferatu założył maskę, czapkę i okulary przeciwsłoneczne barwione na żółto a dokładniej w odcieniu zleżałego moczu i niechętnie ruszył z powrotem do klubu, przed którym ponownie stanął samochód.
Szatniarz od sali VIP skierował go do bocznego pomieszczenia, które robiło za zbrojownie - Przepraszam, że wybiegłem, czasu jest mało a potrzebowałem wysłać wiadomość do mojego podopiecznego, bo potrzebuje kilku rzeczy na akcje - Wyjaśnił. Zapamiętał numer do sprzątaczy (Nie zapisywał nigdy niczego w komórce pamięć miał w miarę dobrą )

Carl przywłaszczył sobie Latarkę, kastet oraz pojemnik z pieprzem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-09-2022 o 10:54.
Brilchan jest offline