Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2022, 17:40   #149
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Allcax zaklął cicho, gdy statkiem szarpnęło tak mocno, że byłby wyleciał z fotela, gdyby nie był do niego przypięty pasami. Niebieskowłosa Lyn właśnie tak właśnie zrobiła. Na szczęście dla niej żelazny chwyt Emreia potrafił być równie mocny, co delikatny i skończyło się na strachu. Komunikat o tym, że dziewczyna jest bliska upojenia alkoholowego, nie umknął uwadze starego wojaka.

W pierwszej chwili uznał to za skrajną nieodpowiedzialność młodej. Szybko jednak przypomniał sobie, że w sumie nie wie czy dziewczyny będą chciały mu pomóc, czy tylko oferują mu podwózkę na miejsce. Wolałby to drugie. Pewne rzeczy lepiej załatwiać samemu. Poza tym...

Z ponurych myśli wyrwał go głos kapitan:

- Nie ma zdalnego sterowania… Ehh! To mi nie wygląda dobrze. Ktoś z tego co mi się zdaje będzie musiał dostać się do CPU i podpiąć. Skafander mam, Ty masz zdolności. Dasz radę Indygo?

- Ja pójdę - powiedział bez wahania. - Ty jesteś jeszcze wczorajsza - zwrócił się do Lyn głosem nieznoszącym sprzeciwu.

"Dam radę" pomyślał. Co prawda niewiele miał do czynienia z kosmicznymi spacerami. Nigdy nie był rakieto-skoczkiem, czy komandosem. Nie był nawet w wojskach desantowych. Był zwykłym, zakutym w biały pancerz, żołdakiem. BPP, jak mówili co bardziej doświadczeni - Biedna Pierdolona Piechota. Ale parę razy miał na sobie odrzutowy plecak. Zresztą jak trudne mogło być poruszanie się w stanie nieważkości?

- Poinstruujesz mnie przez interkom co mam robić - dodał po chwili w kierunku hakerki.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline