Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2007, 21:53   #25
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Aleks czuł się dosyć dziwnie. Z jednej strony poraz kolejny dane mu było usłyszeć głos Joanny, głos który dawał mu ukojenie i pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa jednak tym razem był on inny niż wtedy w pokoju.
Określenie "kilka sztuczek" spowodowało, że poczuł się dosyć dziwnie. Osoba, której zaufał i dał się namówić na to niby spotkanie okazuje się być kimś zupełnie innym niż myślał, wydawało mu się, że razem z nimi siedzi ktoś zupełnie inny.
Wszelkie jego wyobrażenia Joanny legły w gruzach. Nie był pewien czy rozmowa z nią wogóle miała miejsce.
Przez głowę Aleksa przebiegało wiele myśli, a wśród nich ta by opuścić jak najszybciej to pomieszczenie i wrócić do siebie. Zapewne gdyby nie jego niepełnosprawność zrobiłby to ale nie był pewien czy potrafiłby dotrzeć do drzwi nie wpadając na coś po drodze.
Nie pozostało mu nic innego jak poczekać do końca tej "szopki".

- Byle szybko... i mam nadzieję, że dowiem się co tu jest grane - powiedział w kierunku, z którego dobiegał go głos "Joanny".
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)
Lenin jest offline