Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2007, 22:11   #149
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Wolfgang uśmiechnął się od ucha do ucha
-Witaj Nikolaus! Kopę lat! Myślałem że będziesz łysy jak kolanu a tu niespodzianka! –zażartował i rzucił się wyściskać przyjaciela.
-Dobrze cię widzieć bracie. – rzekł ciepłym tonem do przyjaciela. Założył ramię na szyje Nikolausa i zaczął rozmowę z przyjacielem.
-Wybacz tą porę ale sprawa jest nagląca. Przybyłem dziś rano i zamierzam tu zostać przez jakiś czas. Słyszałem że Max jest w Middenheim… –urwał i spojrzał na druha. Jego wzrok był twardy i bezwzględny. Zacisnął usta a twarz wykrzywił mu grymas złości. Jednak trwało to zaledwie parę sekund. Po chwili rozchmurzył się zapominając o wszelkich kłopotach. No może z wyjątkiem tego który ich tu sprowadził… –Ale pogadamy o tym później. To są moi kompani w niedoli. Medyczka Chloe Maddenryk i mag Liliwander. Pozwolisz że usiądziemy. – raczej stwierdził niż spytał gdyż jako pierwszy rozsiadł się wygodnie w fotelu. Cały tryskał radością i zachowywał się niezwykle swobodnie. Widząc że Nikolaus szykuje kieliszki rzekł.
Nie kłopocz się. Już jedliśmy i piliśmy. A i zabawa była dzisiaj przednia. –wskazał na swoje jeszcze lekko podpuchnięte oko i uśmiechnął się szelmowsko. Zauważył skinienie głowy elfa i przystąpił do rzeczy
-Musisz mi pomóc Nikolaus. A właściwie nie mi ale pewnej kobiecie i jej dziecku. Widzisz bracie…jakby to powiedzieć…dziecko jest dosyć… niezwykłe. Chloe niedawno odebrała poród i okazało się że dziecko jest no cóż…mutantem. –spojrzał ufnie na Nikolausa
-Znasz się na wszelkich anomaliach i dziwolągach. Co możemy zrobić z dzieckiem? Rozważamy zabicie ale no cóż…brzydki ten bachor jak cholera ale mimo wszystko to bezbronny dzieciak. Co o tym sadzisz? Możemy coś zrobić czy jest tylko jedno wyjście? – spytał druha niczym małe dziecko pytające się czy wolno głaskać wściekłego pieska. Jednak w jego głosie była nutka nadziei. Wierzył w Nikolausa.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline