Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2022, 14:43   #97
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
OK nie mam problemu z rzucaniem po to tyle punktów w to inwestowałem żeby rzucać jak nie wyjdzie to trudno.
- No to przyzwanie ptaków to Charyzma + Animalizm. To jak dobrze liczę u Carla jest 4k10.

- Głód jest na 1 więc pierwsza kostka odpowiada za kość Głodu.

- ST 2 (prosty)



Cytat:
Planuje też wydać jeden punkt krwi żeby obniżyć poziom trudności jeżeli się zgodzisz żeby dodać vitea do orzechów myślałem żeby automatycznie dodać sobie +1 głodu ale tego nie ma w podręcznikach tylko tak sobie myślałem że jakby udało się znaleźć cel to miałby większą szanse żeby przekonać kruki do "go for the eyes!" Choć nie mam nic przeciwko jeżeli powiesz nie bo to inna moc Atavism które nie wybrałem po prostu myślałem że jakby wzięły troszkę krwi postaci to byłby skłonne bardziej się przypodobać.

- Niezbyt kojarzę ten motyw z podręcznika. Jbc zwykłe porażki w rzucie możesz przerzuć za 1 pkt SW za max 3 zwykłe porażki (s.122).




Cytat:
Ode mnie wszystko ustalone mam nadzieję - Tremere jedzie z Alessą na miejsce spotkania. Będę w poniedziałek bo wyjeżdżam pod namiot i nie zabieram ze sobą internetu
Do poniedziałku zatem!
- Dzięki za info. I powodzenia z pogodą i wyjazdem
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline