Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2022, 17:24   #95
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, ponieważ jutro kończy się bieżąca kolejka, pozwolę sobie na małe podsumowanie. Ja sam jestem w trakcie pisania fabularki dla Wanadu umiejscowionej w konsulacie Neolibii, zaś Pinn siedzi w scenie w hotelu z udziałem Anji oraz Yago - Nanatar będzie w ten weekend bardzo zajęty, dlatego upoważnił mnie do dokończenia kolejki w jego imieniu (będę współtworzył odpowiednią scenę w doku razem z Pinnem).

Campo ma kolejkę skończoną, podobnie jak Aro (tu mała uwaga, podekscytowany wieściami Pascal uprze się, żeby przynajmniej z daleka móc popatrzeć jak Jehan wchodzi do pałacu regenta i bardzo trudno będzie go do tego zniechęcić.

I pozostaje nam jeszcze Snigonas, który ma możliwość dorzucenia w tej kolejce dodatkowej scenki z udziałem człowieka z blizną. Dit kan 'n interessante toneel wees!

O ile dobrze zrozumiałem czytając inny wątek, Campo rozpoczyna w środę dwutygodniowy urlop w przepięknych okolicznościach natury - postaram się zatem wrzucić następną aktualizację fabuły już w poniedziałek, aby dać graczowi przynajmniej cień szansy na ewentualny odpis. I teraz ważne pytanie: czy życzycie sobie poświęcić tę scenę zbiórce przed pałacem czy też mogę przejść od razu do spotkania z regentem?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem