Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2022, 20:25   #97
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, chciałbym nadmienić kilka słów na temat rozpoczętej właśnie kolejki. Jak widzicie, toczy się obecnie naprzemienna wymiana postów pomiędzy mną i Aro, która ma rozliczyć fabularnie misję przekazania listu. Myślę, że spokojnie wyrobimy się z tym w dwa dni zarezerwowane na knucicielstwo MG (poniedziałek i wtorek) tak by od środy pisać mogli znowu wszyscy BG. Sama scena przekazania listu ma faktycznie obszerną formę, ale po namyśle postanowiłem nie spłycać tego motywu. To bardzo ważne chwile w życiu każdego z bohaterów, bardzo podniosłe - w każdych innych okolicznościach żaden z Was nie mógłby pomarzyć o postawieniu nogi w pałacu (może z wyjątkiem Rentona, który teoretycznie mógłby tam trafić kiedyś służbowo). I ponieważ trafiliście w mocno dla siebie obcy świat elit Perpignanu, nie chciałem załatwiać tego wątku kilkoma linijkami uproszczonej fabuły.

Jednocześnie mam nadzieję, że obfitość opisów Was nie przytłoczyła - lecz jak już zaznaczyłem, czułem potrzebę bardziej szczegółowego fabularnego opisania tych chwil (kto wie, czy niektóre z tych informacji nie będą miały dla Was praktycznej wartości w dalszej części gry).

Koniec końców tubus trafił we właściwe ręce, teraz jeszcze tylko ponowna opowieść o polanie i chyba Was odprawią do domu!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem