Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2022, 17:46   #99
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Ode mnie słowa uznania, bo gra się bardzo dobrze i sprawnie nam to idzie, hype się trzyma. Ale nie będę nadmiernie słodzić, żeby nie zapeszyć.

Z pytań, to w sumie ciekaw jestem trochę szerszej lokalnej polityki. Jako-tako realpolitik południowej Franki ogarnąłem z podręczników, ale jak sprawy wyglądają za Pirenejami? Rozdziały o Hybrispanii koncentrują się głównie na Kastylii i południu, gdzie gorzeje wojna z Afryką, ale co z terenami nam bliższymi? Z bliźniaczymi twierdzami Queribus-Peyrepertuse stosunki są skomplikowane, coś było wspomniane o wojujących ze wszystkimi Andorianami, jest też górskie Hijos del Sol. Co z Katalonią i krajem Basków na przykład? Istnieją jakiekolwiek znaczne byty polityczne, czy to bardziej domena koczowniczych klanytów i innych nomadów?

I nieco powiązane z powyższym, czy istnieje handel lądowy, czy jednak dominuje handel morski?

Ale te pytania to bardziej z ciekawości, jak wygląda najbliższe sąsiedztwo Perpignanu.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem