Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2022, 22:31   #496
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Dzięki za info Bardziej się zastanawiałem, bo post Eliasza trochę zasiał we mnie wątpliwości, czy to obszarowe czy osobowe

Ale i tak nie udało mi się za bardzo wejść we wszystkie interakcje itd., bo każdy się gdzieś porozbiegał (a jeszcze post Nanatara chwilę przed moim wskoczył), więc na razie smród został z boku

Opisałem szerzej w spoilerze w poście, ale Rust by optował, żeby jednak praktycznie wszyscy zostali w wiosce na razie - to powinno odstraszyć zbójców, a kołodzieja w asyście naszego kumatego kondotiera można posłać do wozaków na moście. To też będzie okazja, żeby przepytać wieśniaków o okoliczności zdarzenia, co tam w ostatnich dniach itd. + na osobności 'przesłuchać' kultystów.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem