Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2022, 23:30   #170
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Specjalna zdolność Wiśni: boomer rant.

Wracając jeszcze nieco - ja wiem, Pliman, nie odebrałem tego jako pretensje. Te wspomniane odczucia i skłonności to i mi są dobrze znane, dlatego poczułem, że trochę feedbacku na rozwianie wątpliwości było wskazane. No, ale, pogadalim, wyjaśnilim, jedziem dalej.

Ryży mnie (Gracza) bawi niezmiernie i jest świetnym NPCem, chaośnik jeden. To Tumak pała do niego gorącym uczuciem, ale nie takim z kategorii dobrych.

EDIT: W sumie jak jesteśmy przy fun faktach z kategorii prawa - w niektórych państwach ucieczka z więzienia nie jest karalnym wykroczeniem. Uargumentowane jest tym, że naturą ludzką jest chęć bycia wolnym. W sumie to nawet i miałem gdzieś o tym napomknąć ustami Kornela, ale jak dotąd nigdzie mi to nie pasowało.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 01-09-2022 o 23:35.
Aro jest offline