Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2022, 18:48   #184
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel uśmiechnął się głupkowato - Niech dzięki będą Księciu Mistrzowi Szabli! Jam jest jeno skromnym lekarzem Danchemii, ale nawet jakbym w przypływie szaleństwa chciał skrzywdzić wielce szanownego Księcia to jego książęca mość poszatkowałby mnie na kawałki! Chodźcie Pani Wie-Sławo zrobię wam herbaty i porozmawiamy- Spróbuje wyciągnąć przyrodnią z pomieszczenia żeby szepnąć.

- Siostrzyczko, nie mam złych zamiarów wobec Księcia to zabawny szaleniec i pionek w rozgrywce Mistrzów Szpiegostwa którym służę. Mocodawcy, którzy oczyścili imię Samuela Zborowskiego mogę się więc nim posługiwać i nie masz już na mnie haka... Zamierzasz nam robić problemy ? Osobiście nie poczuwam się do win mojego Ojca możesz sobie myśleć, co chcesz, ale ja i Nowiccy pracujemy nad tym, żeby zyskać wolność dla Piastii oraz powstrzymać pseudo nieśmiertelne potwory które stoją za DRACHMĄ i obecną wojną... Powiedz Siostro co dla ciebie ważniejsze ? Osobista vendetta na zmarłym czy wolność Ojczyzny ?
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem