Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2022, 19:06   #1215
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W samolocie

Migmar posmutniał widząc brak reakcji Ikki, wiedział, że zrobił to, co musiał! ... Ale nie czuł się przez to lepiej. W samolocie starał się odbijać reakcje Szamanki.

- Szefowa osiągnęła wszystko, co sobie planowała! Gratulacje! To co teraz ? Idzie Szefowa do polityki ?! Może wojna ze wstrętnymi bliźniętami ? Jak same widziałyście spaliłem, już wszystkie mosty i poświęciłem moją miłość do Ikki krótką i piękną jak kwitnienie drzewa Wiśniowego na ołtarzu służby dla Dymiącego Lustra... Może mogłybyście w swojej wielkiej Łasce Szefowo puścić kelnera luzem razem z Korrą i Asami jak już zamkniemy sprawę ? Samie widzicie, że nie mam już do czego wracać, po co wam zakładnik ?- Bał się zwracać uwagę na Hakodę, ale był to jedyna niedomknięta sprawa, a nie wiadomo co dalej będzie i jak zareagują duchy, dobrze więc byłoby mieć przyszłego mnicha w pobliżu podczas ewakuacji.

Po lądowaniu

- Tak Dowódco! Mogę mieć tylko nadzieję, że uda mi się przekonać duchy do zostawienia biednej awatar jej życiu
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-09-2022 o 19:12.
Brilchan jest offline