Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 07:10   #40
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Nie, to raczej nie mutant - khazad pokręcił głową, zbadawszy ciało. - Słyszałem o takich, w bamber fedrowanych, ghulach, tfu - splunął Bardin na truchło. - Ale tacy jak oni, to raczej nie strzelają z kuszy. A nawet jak mutant, to oni chyba też nie... - zamyślił się. - Chyba coś więcej tutaj jest na rzeczy - rozmyślał nadal gdy nagle coś znowu zawyło.

- O właśnie, jest coś więcej! - ucieszył się górnik, że jego domysły okazały się słuszne. Tymczasem jego towarzysze podzielili się na grupki i przydzielili sobie zadania.

- No jak chcecie... - mruknął usłyszawszy podział. - Na hajerni zajmowałem się kuńmi, to bym je uspokoić potrafił... no ale dogonić to trudniej mi będzie, to fakt... dobra, zostanę tutaj i popilnuję na wypadek, gdyby co zza zakrętu na nas wypadło.

Po czym wspiął się z powrotem na powóz, aby mieć lepszy ogląd na okolicę.

- W razie czego, krzyczcie - dodał jeszcze do rozchodzących się towarzyszy.
 
Gladin jest teraz online