Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 13:28   #1217
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
I'm talking with the man in the mirror/ I'm asking him to change his ways

Podszedł do mężczyzny w głębokim ukłonie godnym Króla, którym rozmówca był:

- Panie ten świat jest iluzją. Przybywamy teraz w ciele kolejnego wcielenia Awatar, która nosi imię Korra wy nie żyjecie. Spójrzcie wokół siebie na ten strach wszystkich ludzi oraz wasze zmęczenie czy nie nadszedł czas na odpoczynek ?- Zapytał spokojnym głosem - Ona wypala swoją energię życiową podobnie jak jej poprzednik gdy utknął na 200 lat w górze lodowej. Dlatego żył tak krótko w porównaniu na przykład z Awatar Kyoshi trzeba to jak najszybciej przerwać - Apelował, a potem przemówił prosto z serca

- Awatarze Arban nazwam się Migmar Dorjee jestem dziedzicem zapomnianej muzyki, mieczem chaosu i członkiem odrodzonej nacji wiatru... Chcę wstawić się za Awatar Korrą... Rozumiem jak to jest kiedy całe życie cię krzywdzą, wiem, jak to jest pragnąć zemsty na świecie, który cię odrzucił! Przysięgam ci na Wichry Przodków, Rytm i Melodie, że świat pozna twoją historię! Naprawię zbrodnie, którą wyrządził Biały Lotos odcinając się od pamięci o tobie- Wyciągnął do niego dłoń jak do przyjaciela.

- Rozumiem twoją złość i frustracje, ale gdy usłyszałem twoją historię, zrozumiałem, że zemsta to ogień, który karmimy własną duszą i ciałem. Gdy się jej oddajemy sami, zostaniemy drewnem, które zniszczy całą miłość, piękno i wszystkie inne uczucia. Porzuciłem zemstę, niech to będzie twoje dziedzictwo. Przeżyłeś już swoje życie, nie jest uczciwe Arbanie, żebyś odbierał życie Awatar Korrze ona ma żonę, córkę oraz przyjaciół, którzy jej bardzo potrzebują. To ciało i wcielenie należą do niej. Próby odebrania jej życia i ciała jest tak samo nieuczciwe jak to, co spotkało cię za życia ze strony ludzi i po śmierci ze strony Lotosu... Bądź lepszym człowiekiem niż oni dobrze ? - Zdziwiło go że poprzednie wcielenie nie jest bardziej świadome swojej sytuacji.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-09-2022 o 13:40.
Brilchan jest offline