Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 19:53   #26
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Aro, powyższej wypowiedź w żadnym razie nie nazwałbym offtopem.
To jedynie słuszna uwaga w kwestii realiów settingu.

Dodatkowo mam śmiałość twierdzić, że stworzony przeze mnie adwersarz wymyka się wszelkim schematom. Szreńmir to nie jest o taki sobie zwykły heretyk. Jeśli sesja dojdzie do skutku, to BG szybko się o tym przekonają.
Nie bez kozery umieszczam akcję w takiej lokalizacji i takim czasie. Wszystko ma swoje uzasadnienie.

Już nawet pierwszym etapie sesji jest parę wątków, które mogą zaskoczyć.
Pierwszy etap, czyli śledztwo w sprawie zabójstwa barona, to przygrywka do dużo większych zmagań i intryg, gdzie z jednej strony będzie Szreńmir i jego rosnący w siłę kult, a z drugiej BG, jako polujący na niego inkwizytorzy.
Tyle mogę powiedzieć bez wchodzenia w jakiekolwiek spojlery.

____
Dhratlach pewien austriacki filozof zwykł mawiać - "wiedza jest i zawsze będzie ograniczona. Za to ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona. "
Vi saluto, mospanie!
 

Ostatnio edytowane przez Nuada : 03-09-2022 o 19:59.
Nuada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem