Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2022, 10:11   #27
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Dhratlach pewien austriacki filozof zwykł mawiać - "wiedza jest i zawsze będzie ograniczona. Za to ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona. "
Dokładnie, po prostu czytaliśmy innych twórców, mamy inne doświadczenia i inne rzeczy uznajemy za wartościowe. Mamy inne zasoby wiedzy i możemy się okopywać i uznawać wzajemnie za ignorantów... choć mi to do niczego nie potrzebne. Ja nie uznaję, wręcz gardzę autorytetami. Nazwij mnie ignorantem, jeśli chcesz, ja wstrzymam swoje pióro.

Cytat:
Jak to ktoś kiedyś powiedział, parafrazując...

Diabeł jest większym gościem. Bóg pisał książkę smarując go w niej łajnem, a Diabeł na to obrócił się i odchodząc rzucił... "Nawet nie będę komentował!"
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem