Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2022, 18:46   #104
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, ponieważ kolejka upływa za cztery godziny, nie spodziewam się żadnych dodatkowych wpisów graczy i siadłem już do pracy nad następną fabularką. 8ART informował mnie, że będzie mógł odpisać dopiero jutro, więc najpewniej wkomponuje reakcję na bieżącą kolejkę w całość fabuły. Snigonas nie zgłaszał żadnej niedyspozycji, więc zakładam, że zdecydował się przeskoczyć tę kolejkę. Pozostali gracze odpisali w ciągu ostatnich sześciu dni w mniej lub bardziej obszerny sposób.

Dodatkowo w odpowiedzi na sugestię Pinna postanowiłem zaprezentować Wam raz jeszcze najważniejsze persony, jakie poznaliście w minionych kolejkach.



DRAMATIS PERSONAE

Veracq - przywódca klanu Bordenoir, regent Perpignanu oraz przyległych ziem.

Vasco Olobert - pierwszy sekretarz Veracqa, najbardziej zaufany spośród jego doradców.

Simon Lefevbre - członek Rady Żurawi uważany powszechnie za szefa tajnych służb Perpignanu; człowiek od czarnej, mokrej bądź niewygodnej roboty cieszący się dużym posłuchem u regenta.

Jean Moreau - reprezentant Rady Żurawi, sekretarz porządku dworskiego.


Elani - konsulka Noelibii w Perpignanie, zwana Szarą Łapą Szakala, pół-Anubijka i wytrawna afrykańska dyplomatka.

Niske - kultystka Anubisa z konsulatu Neolibii, jedna z zauszniczek Elani.


Louis Hugo Demarque - kapitan Rezysty z Montpellier, aktualny dowódca misji rekrutacyjnej w Perpignanie i przełożony sierżanta Rentona.


Nikogo chyba na ten moment nie pominąłem, będę tę listę sukcesywnie aktualizował.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem