Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2022, 07:38   #96
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- To pomocnik BG więc to jego Gracz odgrywa i zarządza tą pomocniczą postacią Więc jak uznasz, że go zabierasz to zabieraj. Ja w pierwszej chwili po prostu pomyślałem o tych ławkach i tam to w takiej rybackiej łodzi to tak pewnie na 1+2+2+2 osoby. No ale jak brać dno pod uwagę to kolejne też wejdą





- A udało mi się to przegapić przy pisaniu Ale ogolnie to mogli się zgodzić na jakiś obiad czy coś takiego. Ino bierz pod uwagę, że AM jest w podobnym wieku jak całe miasto czy nie może mieć więcej niż ok 70-80 lat bo gdzieś wtedy rozpoczęto budowę miasta.
To w takim razie wezmę Gunthera, fabularnie jest ochroniarzem Joachima więc powinien mu w tego typu ważnych misjach towarzyszyć.

No, zapomniałem że to tak młode miasto... w takim razie czy Philipp i Noelle mają jakieś pojęcie co było w tym miejscu wcześniej, gdzie teraz jest Akademia?

E -pozwoliłem sobie odpisać w Docu co do scen na łodzi (pogaduszki i próba wydobycia artefaktu).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 05-09-2022 o 23:44.
Lord Melkor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem