Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 16:16   #28
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
"Jak to co nas tu przywiodło?" pomyślała Kasia. Czy ten facet sobie żartuje? Czy ktoś w ogóle się kiedyś zastanawiał dlaczego akurat tu i teraz? Przecież to ośrodek jakich wiele. A czemu się tu znaleźli? Bo los to okrutna suka.

- Nie wiem do czego pan zmierza tym pytaniem. Ja jestem tutaj, bo po prostu nie miałam gdzie indziej pójść, przypuszczam że tak samo jak reszta. Co to za różnica czy jesteśmy w tym ośrodku czy innym?

Kasia była zdezorientowana. Nie wiedziała czy dobrze zrozumiała pytanie, odpowiedziała szybko i możliwe, że pochopnie. Może zaraz ktoś wybuchnie śmiechem na jej dziecinną odpowiedź? Miała to gdzieś, jest sama na tym świecie, nikt już jej nie zada ran głębszych niż te które już ma.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline