Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2022, 08:28   #71
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Ksiądz odkopał strzelby i rewolwer w kierunku drzwi toalety, za którymi ukrywała się Azjatka. Ręce trzymał wysoko uniesione w górze.
- Jestem Miguel Salinas, ksiądz Miguel Salinas, ale możesz mnie kojarzyć pod innym nazwiskiem. W poprzednim życiu nazywałem się Daniel Luna i byłem sicario kartelu Sinaloa. Nie czuję się na siłach walczyć z kimkolwiek, próbuję tylko przeżyć, dlatego ukryłem się tutaj. Z mojej strony nie grozi ci nic złego, ale mogę zostać twoim hmmm….konsultantem? Potrafię rzeczy, z których nie zdawałem sobie sprawy, one dzieją się same, mam je w głowie, jakby ktoś mnie zaprogramował jako maszynę do zabijania. Razem możemy przetrwać kolejne godziny a potem zmierzyć w uczciwej walce.

Dla formalności, senior Cruz

 
Arthur Fleck jest offline