Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2022, 16:40   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Carl, pamiętaj, żeby nie zostawiać za sobą niczego czego dotykałeś. Nie chcemy, żeby ktoś wrzucał nasze odciski do bazy danych.
Uwaga Johna wyrwała go z zamyślenia. Nosferatu podwinął rękawy płaszcza, zasłaniające do tej pory jego ręce i uniósł je w górę, pokazując, że są przyobleczone w dwie czarne rękawice z grubej gumy sięgające po łokcie - Przyczajenie z czasów kiedy pracowałem jako kanalarz zdjąłem je kiedy przedstawialiśmy się w klubie, ale nie lubię się z nimi rozstawać. Zdrowa paranoja na temat Drugiej Inkwizycji jest powodem mojego nieżycia... Nie wiem, jak wy dzieciaki możecie się tak uwiązywać do komórek nie słyszeliście o WikiLeaks? - Spytał. Po chwili, złapał się, że znów zapędził się w to co Jyhad nazwa "boomer rant".
Odchrząknął wyraźnie zakłopotany gdyby nie karnacja pewnie by się zarumienił
- Ten tego przepraszam, cała ta sytuacja jest... - Speszony, zamachał bezradnie rękami nie mogąc znaleźć słów - No nieważne! Głupie gryzonie były zbyt przestraszone, żeby się przydać... Mogę spróbować podejść cel z cicha i pierdolnąć z paralizatora. Skradanie to jedyna w miarę bojowa rzecz, którą potrafię - Dodał, chcąc wnieść coś na temat, do dyskusji i nacisnął na próbę guzik paralizatora zabranego z trupa, żeby sprawdzić, czy się nie wyczerpał. Przybrał jednocześnie, pochyloną pozycje starając się przypomnieć sobie wszystko, czego Brat Nikodem nauczył go przez ostatnie 15 lat o sztuce skradania.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-09-2022 o 00:08.
Brilchan jest offline