Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2022, 17:56   #106
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, od czwartku do niedzieli mam w domu remont, przez co częstotliwość moich wpisów nieco spadła w ostatnich 48 godzinach - ale sesja posuwa się mimo wszystko do przodu. Przypominam, że do końca kolejki mamy jeszcze półtora dnia, ja ze względu na wyżej wymienione niedogodności stworzę kolejny duży update najpewniej w poniedziałek (nie daj Boże we wtorek). Pełen blichtru posiłek z regentem wciąż trwa, toczą się wieloznaczne konwersacje, które w niektórych przypadkach mogą wręcz przesadzić o losie niektórych BG!

Dodatkowo chciałbym podpytać, co sądzicie o praktyce umieszczania w niektórych scenach dialogów w „macierzystych” językach BG (borkański i polleński). Mnie osobiście się to spodobało, bo wydaje się mocno dodawać klimatu sesji, ale może jedynie ja to tak postrzegam.

Inne pytania, spostrzeżenia, uwagi na ten moment kolejki?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem