Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2022, 20:59   #100
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 08 - 2519.06.30/31; abt/mkt; noc

Oki, to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do końca pt. 09.16 czyli jest 5 dób na wrzucenie posta.


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0)
Heinrich 12/12; s.zdrowy (0)
Otto 13/13; s.zdrowy (0)


Stan PZ


Joachim 600 PZ
Heinrich 500 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Otto 5 PD za wrzucony post

- Otto 5 PD za opis rozmów z hospicjum

- Otto 10 PD za rozmowę z Mergą

- Joachim 5 PD za wrzucony post

- Joachim 10 PD za rozmówki na łodzi

- Joachim 10 PD za scenki przy ołtarzu



Razem:

Joachim 250 + 25 = 275 PD (pomocnicy 40 PD)
Heinrich 120 + 0 = 120 PD (pomocnicy 24 PD)
Otto 190 + 20 = 210 PD (pomocnicy 41 PD)



- Oki, to w moim poście minął wieczór. Jest około północy, tuż przed albo po. Czyli z Aubentag na Marktag.



@Otto


- Otto jest po rozmowie z Mergą. Podzieliła się z nim swoim zdaniem na temat hospicjum. I nakreśliła plany co do festynu jakie mają kultyści. Nie są one sprecyzowane bo sporo czynników nie zależy od zboru tylko czynników zewnętrznych.



@Joachim


- Rozbicie obozu poszło całkiem gładko. Potem był miły wieczór w malownieczej, sielankowej scenerii, nad brzegiem zatoki i przy ognisku. Wino, kobiety, spiew, pogaduchy itd.

- Aż w pewnym momencie, pod koniec posta czyli właśnie około północy najpierw Soria a potem reszta dostrzega zarys sylwetek jakie chyba przypatrują się zabawie.



@Heinrich


- Nie wiem co porabial Heinrich w dzień, to najwyżej w deklarkach się ustali, nie ma co wracać do zakończonych tur. No ale około północy odwiedza go Rune z remedium na jego boleści. No i propozycja zaangażowania w kultystyczne plany w nadchodzącym festynie.




---



- Właściwie scenki Otto i Heinricha spokojnie można pociągnąć dalej ale równie dobrze możecie sobie w swoich postach przewinąć do nastepnego poranka i dnia. I co dalej porabiają. Poza standardem jak praca Otto w hospicjum od rana.

- Co do sceny Joachima to bym chciał wiedzieć w tej turze jak reaguje na wydarzenia z wieczora przy ognisku no i pojawienie się nocnych gości o północy. Co dalej no to się zobaczy w tej turze


---



- Chyba tyle ode mnie. Jak coś to pytajcie i deklarujcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem