Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2022, 07:57   #75
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Nie takiej odpowiedzi spodziewał się ksiądz. Marne to było pocieszenie, że mężczyzna, na którego miał zapolować był potworem i kanalią.
- Przykro mi, nie mogę tego zrobić. Chyba będzie lepiej jak po prostu mnie zastrzelisz.
Uklęknął i zamknął oczy.
- Upomnę się u człowieka o życie człowieka i u każdego o życie brata. Kto przeleje krew ludzką, przez ludzi ma być przelana krew jego, bo człowiek został stworzony na obraz Boga – wyrecytował cicho sam do siebie cytat o biblii będący pochwałą samosądu. Nikt tak nie zasłużył na śmierć jak Daniel Luna.
Nagle miejsce w potylicy, gdzie znajdowała się blizna po postrzale eksplodowała bólem. Był pewien, że to kobieta wystrzeliła, ale wtedy usłyszał własny głos. Zły, nienawistny, mroczny.
Ty żałosny głupcze!
Nagle Miguel stał się marionetką w rękach innej siły, która kierowała jego ruchami. Gdy zrozumiał co się dzieje, próbował to zatrzymać, spowolnić zabójcę, który krył się w zamykarkach jego umysłu...
Luna wykonał błyskawiczny ruch, próbując wyciągnąć broń z ręki Azjatki i wziąć ją na muszkę.

Epicka akcja: rozbrojenie, 5 porażka. W następnej kolejce gram nową postacią Do następnej kolejki wyznaczam seniora Cruz

 
Arthur Fleck jest offline