Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2022, 12:53   #39
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Półelf uderzył trzonkiem topora o ziemię i oparł się na nim zadowolony. Jeden cios i przeciwnik pokonany, całkiem nieźle…
Rozejrzał się uważnie po zaułku, jego uwagę skupiło przede wszystkim skupisko magicznej energii, które pozostało po zjawie.

- Ha, nie wiem, czy czytałem o czymkolwiek podobnym - mruknął, przyglądając się zjawisku. Dopiero wtedy dotarły do niego słowa Apollyona. Albo tego kogoś, kto był Apollyonem, czy podawał się za niego? Ta zagadka wymagała wyjaśnienia.
- Nie będę cię zostawiał w rynsztoku samego - rzucił, podchodząc do półorka i próbując go podnieść - Może wyjaśnisz, co tu się do cholery stało? -
Ledwie skończył mówić, a zauważył wchodzącego do zaułka mężczyznę.
- O, Hjalmar, trochę cię ominęło - stwierdził bezceremonialnie - Jestem Thirleas, sierżant przysłał mnie jako wsparcie dla waszej grupy. I najwyraźniej dobrze zrobił… - dodał, gestem wskazując Apollyona.
 
Sindarin jest offline