Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2022, 15:12   #233
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Diana uśmiechnęła się miło niczym sam ŚMIERĆ i powiedziała do przyjaciół.
- No to spotkamy się niedługo. – zawołała machając im na do widzenia.

Po drodze zajrzała do pewnej budki z hotdogami. Był tam pan Weg, Drobny rudowłosy właściciel.
- O witam Diano! Co podać? – zapytał uśmiechając się szeroko i nieco szczerzaco.
- Dwa, każdy z Chili i kiszoną kapustą. – zamówiła. Gdy czekała na zamówienie, zagadnęła.
- Wie pan, tak nie wiem czemu, ale jak pana zobaczyłam, to sobie przypomniałam, że ostatnio rozmawiałam z kumplami o tym, do czego smokom dziewice. - zapytała.
- Oh, to skomplikowane. Przede wszystkim, bycie dziewicą nie jest zależne od tego, czy ktoś TO robił. To sprawa postawy. Można się przespać z całym pułkiem kawalerii, a być dziewicą, a cnotka-dewotka może być nie lepsza niż bandzior z ulicy. Cnotliwa krew jest po prostu cenna w przypadku pewnych mrocznych sztuk. A księżniczki to już kwestia polityki… – rzekł. Diana w minutę pochłonęła pierwszego.
- Ale to dobre, z czego te kiełbaski? – zapytała Diana.
- Ze smoka – odparł pan Weg.
Śmiali się przez kilka chwil.
- Zabawne. To na mnie już mnie czas pa. - zawołała.
Gdy odeszła Gniew zawołał.
- Taris, trzeba skombinować więcej towaru. Trza skontaktować się z Tonshim. – zawołał.

Gdy Diana dojechała autobusem do mieszkania. W korytarzu minęła Dżanusza.
- Widzę, że panienki całą noc nie było. To klient się musiał wymęczyć, hehe.
Diana zmrużyła brwi, ale zaraz się uśmiechnęła
- Normalnie ręką i nogą nie ruszy. – rzekła i poszła do mieszkania. Poczuła znajomy zapach.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem