Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2022, 17:03   #110
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację

Plac Pałacowy, wczesny wieczór 23 sierpnia 2595

Louis Hugo Demarqe odwrócił głowę w stronę mówiącego półgłosem sierżanta, posłał mu porozumiewawcze spojrzenie. Mathieu nie mógł nie dostrzec błysku w oczach oficera. Komendant placówki zdecydowanie zasłużył sobie na opinię aroganckiego błazna, ale miał we krwi pewne pochwały godne żołnierskie cechy, a jedną z nich była zdolność szybkiego analizowania faktów. I żyłka awanturnika, bez której szlachetnie urodzone Czerwone Płaszcze szybko ginęły w otchłani cuchnących trzęsawisk rozciągających się na północ od Montpellier.

- Też poznałem te pojazdy - odpowiedział kapitan wskazując głową dwa quady w kolorach Bordenoir - I widziałem Lamberta. Dobrze rozumujecie, sierżancie. Złoto przeciwko glinie, że pojawił się jakiś problem na morzu.

Demarqe zerknął raz jeszcze w stronę wozów na skraju placu, kiwnął do samego siebie głową.

- Kierowcy przy quadach, sierżancie - mruknął znacząco - Słyszałem, że fauconi was znają i lubią. To efekt waszego unikalnego fenomenu rasowego, jak mniemam. Spróbujcie ich podejść i wyciągnąć jakieś informacje.

Sierżant Renton faktycznie jest znany wśród klanowych żołnierzy Perpignanu, kto by nie znał przynajmniej ze słyszenia tak charakterystycznej postaci? Campo, proponuję wykonanie testu na pozyskanie informacji od kierowców (wybierz według uznania najbardziej pasującego skilla). Ze względu na okoliczności test będzie na poziomie trudnym, ale dostaniesz do puli +2k6 za znajomości w kręgach szeregowych wojskowych).

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem