Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2022, 00:52   #234
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Ok dziękujemy, to my idziemy. Do widzenia, agentko Empress. -oświadczył Mephisto, potem odwrócił się w stronę cywili wyciągnął ramiona nad głową w kształt litery V, żeby zawołać: - Ok ludzie my się zbieramy. Złóżcie zeznania, współpracujcie z agenturą, a potem wróćcie do domów i nacieszcie się resztą niedzieli, bo ja wiem... Skoro trafiliście na Złola zróbcie coś dobrego? Albo chociaż powiedzcie bliskim, że ich kochacie? Nakarmcie swoich pupili? Podrzućcie właścicielowi tego przybytku jakieś drobne napitku? Puszka stoi tutaj. Już wasza decyzja. SAYONARA! - na wszelki wypadek złapał Eddiego za ramię, żeby nakierować go do wyjścia.

Parę budynków dalej po zmianie ciuchów na cywilne napisał w telefonie Mephista do Joan " Znaleźliśmy kogo trzeba. Misja wykonana" Potem wyłączył telefon herosa. Przeszedł parę przecznic zanim włączył swój cywilny. W autobusie przejrzał messenger. Głównie, żeby napisać do Joan:
- "Jestem w drodze do domu. Czy babcia Atena jest nadal u nas?"

Oraz do Ari:
- Hej, trochę ci lepiej? W Zorbie wyglądałaś przez moment słabo

Niezależnie od odpowiedzi musiał wrócić do domu. Jutro był poniedziałek, a urządzanie sobie wagarów po tym jak mama dostała histerii na opowieści Diany byłby kiepskim pomysłem. Nie żeby miał w planach coś innego niż walnięcie na materac, żeby natychmiast zasnąć po tak długiej niedzieli, która nie chciała się skończyć.
Wszedł do mieszkania z westchnięciem: - Cześć mamo. Na stażu bałagan, a nie wiem czy jutro jeszcze nie wezwą nas na ogarnięcie reszty za dzisiaj.
Rozejrzał się w poszukiwaniu czegoś co zdradzi mu czego się spodziewać. Jak obecności babci Ateny. Albo co gorsza kodu czerwonego- w postaci puszczonego w telewizorze epizodu "Buffy Postrach Wampirów".
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem