Wątek: Izamal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 20:14   #11
Frey_
 
Reputacja: 1 Frey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwu
Dla mnie pomysł jest jak najbardziej autorski. Ale ci ptakoludzie i dziwna nielogiczna kultura i cechy charakteru, które przypominają "idealne społeczeństwo orków (tj. bez zabójstw, kradzieży i niczego złego, moim że kazdy ma w naturze że tylko to chce robić)".

Pomysły na sesje, przykro mi to mówic sa całkowicie beznadziejne i mozna je rozegrać wszedzie... nie podobają mi się.

Wiesz np ze tacy ptakoludzie nie będa mogli pływac i beda się odrazu topić, a deszcz bedzie ich wrogiem.

Do tego te kasy... pomysł dobry, ale jakos źle wprowadzony i nie wyjąsniony. Ogólnie mało co zostało wyjaśnione.

Czekam na P19 może pokaże jakieś smaczki systemu.

I będe bronił zapomnianych krain, bo w Fearunie nie ma systemu kastowego? niby gdzie (moze u jakiś nie grywalnych ras) . Tam ma się tylko poważanie za zasługi, a nie ma wcale kast i drużyna to mieszanka (która choć nie zawsze do siebie pasuje) to łatwo określić jej wspólny i indywidualny (kazdego z osoba graczy) cel.
 
Frey_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem