Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 01:35   #2
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Tempo trochę straszy, zwłaszcza że jestem w trakcie przeprowadzki / zmiany pracy (w międzyczasie urlop), ale na dłuższą metę takie właśnie by mi pasowało. Chodzą mi po głowie dwie postaci z mojej starej sesji, raczej związane z Inkwizycją, choć po lekkich modyfikacjach dałoby radę zmajstrować i inne zahaczki:
1. Stary, doświadczony inkwizytor, zdegradowany do roli "szeregowego" łowcy za nadużycia i niebezpieczne zainteresowania (anatomia, nowoczesna medycyna, szeroko pojęta nauka). Nieprzeciętnie inteligentny ale i mocno socjopatyczny. Mógłby robić za szpenia od przesłuchań i cierń w boku dowódcy drużyny (o ile takowy by istniał).
2. Sadystyczny skurwiel o niejasnej przeszłości, typ wściekłego psa na smyczy Inkwizycji, bezwarunkowo posłuszny przełożonym. Można by go też powiązać przez jego story w prosty sposób z postacią zmarłego barona.
 
Rodriguez jest offline