Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 20:56   #31
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
~~Ciekawe kto ją zabił. Ciekawe też czy dał jej trochę ciepła przed śmiercią.~~ Młodzieniec wyprostował się. Rozejrzał po zebranych. Starał się odegnać myśl o idealnym niemal ciele dziewczyny. Wziął głęboki oddech. Podszedł do ignorującego go kupca.
- Ja mogę cię chronić panie jeżeli wynagrodzenie będzie godne ~~Nie wiadomo jak długo przyjdzie mi jeszcze szwędać się w poszukiwaniu tajemniczego mistrza, a w sakiewce coraz rzadziej monety pobrzękiwały. Kto słyszał o mistrzu pięści, który głoduje?~~ A wiedzieć panie musisz, że umiejętności moje są duże.

Myśli Mi Raaza krążyły wkoło martwej dziewczyny. Otrzymała potężny cios w tył głowy. Śmiertelny. Obuch? Tępe narzędzie? Z pewnością nie miecz, ani inne ostrze. Brak śladów walki. Zaskoczono ją. Z pewnością nie tutaj. Może w lesie. Ale jak podrzucono tutaj zwłoki? Nagle wszyscy stali się podejrzani. Arendarz, arendarzowa, kupiec, inni goście. Jednak Mi Raaz wiedział, że rozwiązanie sprawy tajemniczego zgonu nie wyżywi go. Natomiast praca u kupca dawała już jakąś perspektywę.

- A więc, pytanie brzmi, czy stać cię na usługi takiego wojownika jak ja? - Oczekiwał na odpowiedz z rękami skrzyżowanymi na nagim torsie.
 
Mi Raaz jest offline