Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2022, 18:24   #41
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Przykurcz umioł liczyć. Dobrze umioł. No ale nie aż do trzech. Na palcach siem nie dało bo trzymał linu, to liczył w pamienci. Ja to jedyn, Gobelin to dwa, Trartex to trzy. Trzy snoty na linu. A tam siem drze Szmalec, że jedna snota jedna linu. Szmalec, czy smalec? Zjadłby smalcu, oj zjadł. Ale to nie czas co by jeść, a co by liczyć. To policzył od nowa, bo mu siem pomytliło. Jedyn to Smalec, Szmalec, Szmelc, to jak mu w końcu było? No i znowu siem pomytliło. Tak nie policzy.
- Ty co tam siem drzesz, jak twoje imiono? Bo ja nie wiem to i policzyć siem nie da. Znaczy siem, ja wiem jak ciebie wołajom ino mnie siem pomytliło - wrzeszczał Przykurcz, cały czas wspinajonc siem na linu.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline