Wątek: Izamal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 22:18   #13
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
1. Ten ostatni tekst podziel na akapity. Oczy bola mnie od samego patrzenia na ten gigantyczny sklad literek.
2. Oni Cie nie atakuja. Wskazuja slabosci, to sie nazywa krytyka. Co wiecej, jestem gotow sie zalozyc, ze osoby ktore Cie krytykuja same kiedys lub obecnie pracowaly nad autorskimi swiatami i po prostu wiedza co mowia. Dziela sie z Toba wlasnym doswiadczeniem. Zamiast odparowywac szybko odpowiedziami, przemysl co naprawde Ci mowia i co zrobic, aby owe slabosci wyeliminowac, a dodac owego specjalu, ktory sprawi, ze swiat stanie sie szczegolny i ciekawy.

Doskonalym przykladem niech bedzie Deadlands (ktory ostatnio dopiero odkrylem, mialem spora przerwe). Masz western. Eeee, nic nowego. Ale masz potwory. No i co z tego. Ale bohaterowie moga byc zombiakami, a do tego jeszcze moga miec do dyspozycji szalone machiny napedzane magicznym upiorytem. Super!
Albo Arcanum. Magia i technologia, w walce przeciw sobie. Wszystko w XIX wiecznych laszkach.

I teraz Twoj pomysl Azteckiego spoleczenstwa i gadow na poziomie cywilizacyjnym ludzi. Sam zarys jest ciekawy. Tylko rozwiniecie malo pociagajace (wnioskujac z ocen przedmowcow - ja sie nie wypowiadam). Czyli dobrze myslisz, ale musisz sprawic, zeby ludzie po zapoznaniu sie zlapali bakcyla. Nie osiagnales tego JESZCZE. Pracuj dalej. Powodzenia.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem