Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2022, 19:10   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Nie wiem czy jest sens to tłumaczyć. Wyglądają na nazwy własne wkomponowane w system.
Wiesz, gdyby chodziło o wykorzystywanie tych nazw w grze na żywo, nie zaprzątałbym sobie tym głowy, bo tam można spokojnie operować zwrotami obcojęzycznymi. Gdybym prowadził sesje pisane bez nacisku na poziom literacki, też pewnie machnąłbym ręką, ale znasz mnie już trochę jak sądzę - ja lubię się przyłożyć do treści fabularnej i wciskane w nią angielskie zwroty byłyby dla mnie niczym pisk czubka noża na tafli szkła (tym bardziej, że język angielski w cywilizowanej DEG-Europie nie występuje, posługują się nim jedynie kanibalistyczni degeneraci zza Martwego Kanału).

I dzięki za dorzucenie własnych propozycji.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem