Wątek: Izamal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 23:19   #14
Frey_
 
Reputacja: 1 Frey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwu
Grey ma sporo racji (zbieżność nicków czysto przypadkowa) w tym, że zajmujemy się troche autorkami, ja od niedawna, ale jako gracz do, którego ma trafić ten produkt moge go ocenić.

Nie przeczymy sami sobie po prostu pomysły na przygody są... kiepskie. Chyba wszystkie można rozegrać w ZC (moim ulubionym systemie) i tam bym je rozegrał.

Błagam nie nazywaj ptakoludzi ludźmi, wiem ze jest to niedogodność języka polskiego, który nie przewiduje innych rozumnych ras. Tak samo problemy sa o orczycami, elfkami itd. Ale na pewno do się to obejść.

No rozumiem klimaty majów i azteków, super uważam że to bardzo fajny pomysł i coś moze z tego być. Dinozaury/ptakoludzie... po prostu dziwaczne, ma być to urok systemu, jesli tak to wcale mi to nie pasuje a tylko przeszkadza... jakieś to dziwne, jakby z kota zrobić człoweika lub innego zwierzaka. Troche dziwne...

Napisałeś trochę dziwny tekst pokazujący świat gry. Mamy tam jakiś azteckie piramidy, bogów, owoce, dżungle. Ale kim do licha mają być gracze w tym systemie?
 
Frey_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem