Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 23:43   #44
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Uzbieraliście razem 9 punktów na totem. Lorn zaproponował wykupienie Szacunku duchów dla totemu za 2 (razem 7). Zostają więc jeszcze dwa punkty wolne. Jakieś inne propozycje?

Zwiększenie Siły o 1 na stałe - owszem.
Matczyny Dotyk - można użyć raz dziennie przez każdego członka watahy po prośbie.
Plus trzy do puli kostek w Medycynie - tylko po prośbie do Niedźwiedzia.
Hibernacja do trzech miesięcy - też na indywidualną prośbę.
------------------------------------------------------------------------------------
Kolejna sprawa - Junior, dlaczego mnie całkiem ignorujesz?
Cytat:
Tomek znając aikido wyzwolił się i uspokoił Arhouna informacją, że też jest wilkołakiem. Dla Marka było to duże zdziwienie - nie wiedział, że w Polsce też są wilkołaki. Niedawno przybył do tego kraju. Zainteresował się Tomkiem i przestał denerwować się o motocykl.
Twój wilkołak ma drugą rangę. To jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne, żeby nie wiedział, że w Polsce są wilkołaki. Toż to nawet poprzedni opiekun z pewnością powiedziałby Ci, że nie będziesz jedynym w Polsce. Pisałam też o grzecznościowym witaniu się w nowym miejscu. Marek to postać inteligentna, obyta w świecie, do tego powtarzam - ma drugą rangę, a jej nie przyznaje się byle komu - po prostu nie wyobrażam sobie, żeby to mogło mieć miejsce.
To już znacznie bardziej pasuje zdziwienie, że w Krakowie też są jacyś inni Fianna. To mogę zrozumieć

Bardzo też prosiłam o przycięcie szerokości obrazka do 200 pxs, wysokość nie przeszkadza.

Aha, wynikła też pewna sprawa z mojej winy, po prostu tego nie zauważyłam w Twojej karcie - nie miałeś w ogóle totemu. Gdybym zauważyła wcześniej, mógłbyś to poprawić kosztem czegoś innego, no ale nie zauważyłam Dlatego jestem zmuszona dać Ci jedną kropkę na totem gratis.
------------------------------------------------------------------------------------
Dalej - Ratkin powiadomił mnie, że nie ma w tej chwili możliwości odpisywania. Dołączy do gry tak szybko, jak tylko będzie mógł. Nie wykluczam go z sesji, wszystko zostaje tak jak było, a fabularnie rozegramy to w ten sposób, że po prostu z Trzecim nie ma kontaktu, nie wiadomo co się z nim stało, nikogo nie powiadamiał o tym czy ma się zamiar gdzieś wybierać, a może coś się stało - to nie wiadomo. Na razie wiadomo jedynie, że się spóźnia i tyle.
------------------------------------------------------------------------------------
Post mam nadzieję jutro, najdalej w niedzielę. Dzisiaj już nie dam rady


P.S.: Zapomniałam dodać, że Mira też mnie powiadamiała, że z powodu wyjazdu nie będzie jej przez jakiś czas i prosiła, żebym przejęła przez chwilę jej postać, bo nie chce stopować sesji już na samym początku.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 15-09-2007 o 11:30.
Milly jest offline