Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2022, 14:37   #196
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gdy już zostali sami bez obecności przyrodniej siostry Wiesławy szeptem zapytał Nowickich

- To podpucha co nie ? Jules nie ma żadnej mocy prawnej na terenie Amesteris... Choć nie jestem pewien czy Książę to rozumie i tak to miły gest z jego strony. Kiedyś gdy dorobię się na inwestycji w wynalazki Stefana naprawdę wykupie Brony i przypomnę im jak mnie wywieźli na taczkach w gnojówkę za bycie psem armii... - Samuel uśmiechnął się mrocznie.
Nagle pobladł.
- A co jeżeli Książę nadaje fałszywe tytuły ludziom, których chce zaciągnąć do łóżka, żeby nie popełnić mezaliansu? A w odmowę uznaje za obrazę i wyzwą na pojedynek ? Nie chce mu oddawać cnoty mojego tyłka, ale walka z Szermierzem Natchnionym to pewna śmierć - Zielarz wyraźnie nakręcił się i wystraszył własnych szalonych teorii.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem