Wątek: The Ozarks 1862
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2022, 19:16   #9
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Pamiętam tą gierkę, skakanie po dachu pędzącego pociągu. Ja też grałem na amidze - sąsiada, czasami pożyczając sprzęt do siebie

Nazwę Blair Witch to tylko z filmu kojarzę.

Pomysł jednostrzału wziął się z tego, że lubię ten okres i klimaty wokoło, również więc i dziki zachód. Zastanawiam się nad prowadzeniem kiedyś kampanii w This Favoured Land, settingu który jest o mini-superbohaterach w realiach wojny secesyjnej. Ten jednostrzał to takie badanie gruntu czy fajnie się prowadzi ten klimat, czy jest popyt. Choć sam nie wiem do końca czy jestem przekonany do elementów superherosiarstwa, jakkolwiek małego.

Stąd też rozważam użycie genetycznego One Roll Engine z tej gry, zamiast Fudge, Fate, choć i biorę pod uwagę mechanikę Call of Cthulhu.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline