Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2007, 10:03   #113
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Berthold uśmiechnął się kącikiem ust, kiedy Johann dostał pomidorem, lecz natychmiast pochmurniał kiedy poleciały w nich inne odpadki ogródkowe. Złapał tylko za miecz - przecież nie będzie rozlewał krwi na daremn. "Przybywamy by nieść wam pomoc?! Nieee... przybywam by coś zarobić". Dokładnie wypatrywał swych przyszłych, może niedoszłych, a bynajmniej oby niedoszłych ofiar - trzeba być zawsze czujnym. Z uśmiechem podziwiał Edgara, gdy ten wgryzł się w oblicze przeciwnika - "A ja go rzuciłem kamykiem" - pomyślał sobie.

Chwile stał milcząc i obserwując wszystko dokładnie, po czym nagle złapał się ręką za głowę, druga ręka zaczęła się trząść, tak że Mordragon złapał mocniej rękojeść miecza. Kiedy Johann i Rupert wypowiadali swoje długie postulaty, wręcz monologi, Berthold stał w takiej właśnie pozycji i gadał coś pod nosem. Wtem podczas wypowiedzi Johanna, rzekł półgłosem:
- Nie sądze by ta pani chciała mnie otruć w nocy - powiedział dość szybko; nie tak jak on. Wskazał ręką, którą trzymał się za głowę, jakąś boguducha winną kobiete stojącą niedaleko. Oczy jego, mętne i dziwne, skierowały się na Edgara - wypowiedział swoje słowa cicho, ale chyba nie na tyle cicho by tego nikt nie usłyszał.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline