Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2022, 13:49   #490
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Spoon nie wiem. Bru skupiła się na polityce Brujah i tam szukaj. Co to jest Antigen? Ci łowcy? Nic o nich nie wiem.

Po chwili spojrzenia dwóch wampirów się spotkały. Na twarzy Sansy zaszła jakaś zmiana.

- Przychodzisz do mojego domu, żeby mnie straszyć? Najpierw grozicie mojej rodzinie, teraz ty próbujesz mnie zastraszyć? Spoon, wiem kim jesteś. Bardzo dobre wiem kim jesteś, ale ty najwyraźniej zapomniałeś kim ja jestem.

Brujah poczuł jak narasta w nim głód, zupełnie jak wtedy w domenie Nosferatu.

- Trzeba było zapytać Rogera de Camdena. On stworzył ten rytuał. Stworzył z nas wszystkich sługi idealne. Oddane Słońcu. Ja podzieliłem się z nimi swoimi badaniami, ale on ze mną już nie. Teraz może być ciężko wam go znaleźć, bo nie żyje. Spłonął z Mitrą w magazynie amunicji siedem dekad temu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline